Když jsem zjistila, že v synově třídě ve školce žije plyšák jménem Tuláček, který má vlastní deník a putuje po rodinách, byla jsem na větvi. Jupí! Bude sranda! Těšila jsem se. A taky byla.

Jestli přemýšlíte, že svému dítěti založit deník, protože jste příliš líní psát ho sami sobě, mám super inspiraci. Založte deník plyšákovi, tak jako v naší školce! Bude to skvělá památka do budoucna a zaznamenáte nejen vlastní zážitky, ale i ty, které pro plyšáka připraví kamarádi vaší ratolesti. Vlastně tak zkombinujete deník a památník. A já mám tahle úsporná a roztomilá řešení ráda.

Školkový pejsek, kterého jsme hostili, se jmenuje Tuláček. Je to takový opelichaný a opraný Husky (asi), který má na zádech dokonce i baťůžek, takže do své momentální rodiny přichází i s drobným dárečkem. Tomu, kdo Tuláčkovi narval baťůžek k prasknutí čokoládou, tímto velmi děkuji za dvě hodiny synova hyperaktivního rauše.

Jak vidíte, Tuláčkovi ke spokojenosti úplně stačí obyčejný školní sešit formátu A4 – pokud ale budete chtít, aby deník vydržel delší dobu, pořiďte ho v pevné vazbě.

Děti budou nadšené, jejich rodiče vás budou milovat, až budou po nocích zápasit s lepidlem, izolepou a budou se snažit psát infantilně jako pes.

Tak hurá do toho a půl radosti je hotovo 😉