Staršímu bylo pět. Když slavil první narozeniny, dělala jsem mu sama ozdobný marcipánový dort. Byla to tak vyčerpávající zkušenost a výsledek byl tak roztomile odpudivý, že jsem se postupem času dopracovala k větší a větší jednoduchosti a dorty jsem prostě na zakázku nechávala péct.

Jenže co si budeme, ona je to docela drahá sranda. A protože už je synovi pět, tudíž už ho máme docela dlouho, řekla jsem si, že letos to udělám chytře a trochu na něm ušetřím. I zadala jsem do Googlu „jedlý potisk“ a vyskočil na mě Žravý papír. Měli akci 1 + 1 zdarma, a jelikož nechci slevu zadarmo, tak jsem neváhala.

K papírům jsem si objednala i lepidlo (nějaká cukrová kejda), díky kterému se dá obrázek nalepit i na povrchy, které by ho jinak rozplizly (třeba máslové). Stálo mě to i s dopravou 300 Kč, placeno přes PayPal, ten si naúčtoval nějaké poplatky za převod, ale budiž.

Pak jsem koupila dort Míša ze Světozoru (je kulatý a nemá na sobě žádné zdobné cukrbliky, takže se na něj dal papír plácnout). Kdybych měla estetické cítění, asi bych to ještě nějak dozdobila, ale já nemám ani vkus ani čas, takže to nakonec vypadalo takhle:

Komunikace byla super, pořád mi někdo psal, že objednávka se bude zpracovávat, že už se zpracovává, že bude brzy zpracovaná, že už je zpracovaná, a tak dál. Pak mi dokonce psala nějaká paní smsku, že jí mám napsat, jak jsem byla spokojená. Nevím, jestli jim to řeší robot, ale bylo to hezký.

Spokojená jsem byla, a tak jsem si pro vás řekla o SOUTĚŽ. Napište mi sem do komentářů nebo pod příspěvek na FB, jak řešíte narozeninové dorty pro malé oslavence vy. Pište do 12.11. 2019 a ideálně prosím soutěž sdílejte, ať mám větší dosah, že áno. Jednoho vítěze, který získá jedlý potisk i s dopravou vyhlásím 13.11.2019 na FB stránce Supermatka.cz. Hodně štěstí!