K Vánocům jsem chtěla staršímu pořídit houpačku Spectra od Utukutu. Jenže on si přál bagr. Takže mi Ježíšek řekl, že bude bagr a na houpačku si mám nechat zajít chuť, protože Ježíšek nekrade. Nakonec ani moc nebyl ten Ježíšek, tedy aspoň ne úplně tak, jak měl být, protože Štědrý den jsme strávili se starším na pohotovosti s angínou.


Ale pětadvacátého po obědě teda najednou zazvonil zvoneček a pod stromečkem byl ten obří bagr. S přední a zadní lžící. Jako pěknej. A velkej. Ale ne tak barevnej, jako Spectra.
Prvního ledna jsem pak brečela, když mladšímu píchli obě uši a pro vysoké CRP si mě s ním nechali v Motole. Nemám tohle ráda, je to snad nejhorší, co znám, když je něco dětem. To prostě bez humoru. Se snahou zabít poslední mozkové buňky jsem vzala mobil, koukla na FB a hele…
… ze skoro sedmi set lidí mě vylosovali. V jedný soutěži. Vyhrála jsem Spectru! ❤️
Nejkrásnější vlastně není ani tak ta Spectra samotná (i když je super), ale ten pocit úlevy, co s ní přišel. I když byly svátky trochu na dvě věci, vesmír nás má rád. A chtěl, abych si na to zase vzpomněla. Právě ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že mi někdo zaživa rve srdce, protože jednoho syna bolí ouška a s druhým nemůžu usínat, jak je jeho zvykem. Pak už jsem brečela spíš dojetím a důvěrou, že všechno bude zase dobrý.
A tady už máte video, jak jsme vlastně tu bezva věc dávali s klukama dohromady. Už hezky doma, veselí a zdraví 🙂 Tak, jak to má být.

K Vánocům jsem chtěla staršímu pořídit houpačku Spectra od Utukutu. Jenže on si přál bagr. Takže mi Ježíšek řekl, že bude bagr a na houpačku si mám nechat zajít chuť, protože Ježíšek nekrade.Nakonec ani moc nebyl ten Ježíšek, tedy aspoň ne úplně tak, jak měl být, protože Štědrý den jsme strávili se starším na pohotovosti s angínou.Ale pětadvacátého po obědě teda najednou zazvonil zvoneček a pod stromečkem byl ten obří bagr. S přední a zadní lžící. Jako pěknej. A velkej. Ale ne tak barevnej, jako Spectra. Prvního ledna jsem pak brečela, když mladšímu píchli obě uši a pro vysoké CRP si mě s ním nechali v Motole. Nemám tohle ráda, je to snad nejhorší, co znám, když je něco dětem. To prostě bez humoru. Se snahou zabít poslední mozkové buňky jsem vzala mobil, koukla na FB a hele…… ze skoro sedmi set lidí mě vylosovali. V jedný soutěži. Vyhrála jsem Spectru! ❤️Nejkrásnější vlastně není ani tak ta Spectra samotná (i když je super), ale ten pocit úlevy, co s ní přišel. I když byly svátky trochu na dvě věci, vesmír nás má rád. A chtěl, abych si na to zase vzpomněla. Právě ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že mi někdo zaživa rve srdce, protože jednoho syna bolí ouška a s druhým nemůžu usínat, jak je jeho zvykem. Pak už jsem brečela spíš dojetím a důvěrou, že všechno bude zase dobrý.A tady už máte video, jak jsme vlastně tu bezva věc dávali s klukama dohromady. Už hezky doma, veselí a zdraví 🙂 Tak, jak to má být.

Zveřejnil(a) Supermatka.cz dne 16. leden 2018