Občas si přeju, aby kromě tlačítka „play“ měly moje děti i tlačítko „mute“ nebo aspoň „pause“. To jen tak na úvod. Právě totiž začíná soutěž o 3 balíčky od Kubíka! Najdete v nich nápoje Kubík Play, které mají vylepšenou membránu – takže nekapou. Samozřejmě pokud do nich malý bobr předstírající, že je váš kojenec, neudělá mikroskopické dírky zoubkama, ale to je zase jiná pohádka.

Radost vašim dětem udělá i plyšový méďa Kubík, peněženka a penál s jeho motivem.  Pojďme si říct, že ideálně by děti měly pít čistou pramenitou vodu – takže s podobnými nápoji se snažím to nepřehánět. Košatý strom práce samozřejmě vypadá tak, že jednou až dvakrát do týdne něco sladkého k pití stejně koupím. Protože když dítě pije, mlčí. A to se někdy fakt hodí. Moji bio část přitom uklidňuje, že Kubík sice obsahuje cukr, ale nemá v sobě konzervanty ani barviva.

Soutěžní otázka zní: Jak často je vaše dítě něčím polité? A jaká je vaše nejzajímavější zkušenost s protékající lahvičkou na pití?

Chcete-li vyhrát jeden ze 3 balíčků, odpovězte do 16. 2. 2018 do komentářů pod tento článek nebo pod jeho sdílení na Facebooku. Nejvtipnější, nejdojemnější a další nej odpovědi různého typu mají šanci na vítězství. Porotce budu já 😉 Soutěžení zdar!