Bez dlouhých řečí: Každá máma je nejšťastnější, když jsou její děti zdravé a nic je netrápí. Ne vždy se ale něco takové povede, a pak přichází čas na to, abychom si pomáhali. Proto bych Vás také chtěla poprosit o pomoc pro rodinu malého Kubíka, kterému byla diagnostikována leukémie.

Na stránkách, které jsou věnovány pomoci pro Jakuba, se dočítáme příběh, který rozhodně není veselý. Taková běžná rodina se třemi dětmi, jakou můžete potkat třeba v obchodě, na výletě nebo na hřišti. Vše je v pořádku, až do chvíle, kdy se skoro tříletému Kubíkovi, prostřednímu chlapečkovi, objeví na těle nějak podezřele moc modřin. Vzápětí je mu diagnostikována leukémie, a protože tato nemoc vyžaduje samozřejmě spoustu času stráveného v nemocnici a maminka se musí věnovat i kojené nejmladší dceři, nezbývá nic jiného, než aby pomáhal v ještě větší míře než doteď i tatínek – a to i na úkor svého zaměstnání. Takže ubývá nejen smíchu, ale i financí.

Přátelé rodiny se proto rozhodli pomoci (nejen) tím, že budou informovat o příběhu veřejnost a poprosí o podporu, a to i materiální, případně jakoukoliv jinou, přijde-li vám na mysl dobrý nápad! Pokud chcete a můžete pomoci, určitě uděláte radost. Více informací najdete také v této facebookové skupině.

Hodně štěstí Kubíkovi i jeho blízkým!