Holky a kluci, já jsem marná. Ale zase ne až tak, jak jsem si myslela! Ne nadarmo se říká, že hubnutí začíná v hlavě. A tak bude tenhle příspěvek hlavně o ní.

Rozhodla jsem se zhubnout podle zcela klasického modelu – ženu opustí muž, ta si uvědomí, že se teď chce věnovat sama sobě a být krásná. Pro sebe. Ne pro nikoho jiného.

Když se mi po prvním týdnu na váze ukázala číslovka výrazně nižší než před začátkem hubnutí, byla jsem nadšená, motivovaná. Jenže pak se projevila moje lážo plážo životní mentalita a hubnutí se zastavilo, protože arašídový máslo.

U ketózy je průšvih, že pokud z ní vypadnete, trvá další den, dva až tři, než se do ní zase dostanete. A tenhle přechod není žádný med. Stavu, který někteří prožívají, se říká keto chřipka – než se tělo přepne do stavu, kdy začne brát energii z tuků místo sacharidů, jste unavení, vzteklí, bolí vás klouby, hlava. Ne každý to tak má – já to mám pokaždé.

Ale nevzdala jsem se. A to hlavně proto, že i přes to, že jsem dietu držela – nedržela, v ketóze jsem rozhodně celou dobu nebyla, jsem zhubla. Ne na váze. To je na tom nejzajímavější. A vlastně je to logické – protože jsem do toho i začala skákat na domácí trampolíně… Měla jsem za to, že nehubnu a otálela jsem tak s dalším článkem. A pak jsem se vyfotila a porovnala původní a nové fotky…. Ty bláho! Svaly jsou asi fakt těžší než tuk… Takže se tímto omlouvám marketingu Ketofit, že museli na další výstup a výsledek čekat tak dlouho. Kdybych se vyfotila hned, věděla bych, že všechno funguje jak má!

Tohle je posun z 81,7 kg na momentálních 74,9 kg. Je v tom zahrnutý i poslendí týden, kdy jsem (motivovaná výsledkem) opět najela čistě na Ketofit stravu a zhubla další kilo.

Cítím se mnohem líp. Proto, že vím, že když chci, můžu to dát. Spoustu věcí nezměním, i kdybych se na hlavu postavila, třeba manžela si zpátky nepřivedu… ale můžu ovlivnit to, jak vypadám a cítím se já. Svoje tělo změnit můžu. A tak se o to snažím.

A to, jak se mi podařilo na sobě zatím máknout, mi dává ohromnou energii v tom pokračovat a starat se o svoje tělo tak, aby vypadalo, jak si přeju. A docela si to užívám. Oblékat se je najednou mnohem větší zábava, protože mi věci líp sedí a líp se v nich cítím. Když se vyfotím, sama sobě se líbím…

Prostě se s tím vším poperu! A když budu mít náhodou krizi, tak mě jí určitě zbaví tyhle KetoFit palačinky s jejich keto džemem… objednala jsem si pro jistotu malinovej i jahodovej 😀

Jinak teda musím říct, že trochu řeším nové ochucovací tablety – přijde mi, že se nerozpouští a neochucují tak dobře, jako ty, co jsem měla na začátku. Nemáte s tím náhodou taky někdo zkušenost?

A P.S. … Možná jsem někoho potkala 🙂